środa, 12 października 2016

W październiku mieliśmy kilka sukcesów, wypada się pochwalić ;) 
Z naszą Jolly Roger wyruszyliśmy na podbój Bałkanów, dokładnie do Czarnogóry. Jolly Roger wygrała dwie międzynarodowe wystawy i wróciła z trzema championatami: Championem Czarnogóry, Championem Bałkanów i Championem Adriatyku! Jesteśmy bardzo dumni, w tym roku Jolly Roger skończyła pięć tytułów Championa :) Mammy nadzieję, że kolejny sezon wystawowy będzie dla niej równie owocny :)

El Chupacabra Polaris na międzynarodowej wystawie w Białymstoku był II z oceną doskonałą, a tydzień później zdawał pierwszy egzamin dla psów ratowniczych i od tej pory jest już certyfikowanym ratownikiem :) 

Nasz młodziutki Mr.Newsman Polaris wygrał wystawę klubową owczarków belgijskich! Po raz kolejny sięgnął po Zwycięstwo Rasy, otrzymał też tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu Polski 2016 oraz skończył tytuł Młodzieżowego Championa Polski!

Jego brat Madara Polaris, nie był gorszy i na międzynarodowej wystawie we Wrocławiu stanął na pierwszej lokacie oraz otrzymał tytuły Zwycięzca Młodzieży, Best Junior, a na deser Zwycięzca Rasy! 

Lantis Polaris rozpoczął Championat Polski! Na wystawie w Chorzowie był I z oceną doskonałą, CWC oraz tytułami Najlepszy Pies w Rasie i Zwycięzca Rasy!

A w miniony weekend na wystawie w Rostocku, Niemcy, Faye Valentine Polaris jako jedyny zgłoszony na tę wystawę groenendael otrzymała ocenę doskonałą! Jesteśmy bardzo dumni!

Dla nas sezon wystawowy się praktycznie zakończył, czekamy jeszcze na listopadową wystawę w Bydgoszczy, a potem oby do wiosny :) 

Psich fotek brak, dlatego zamieszczam piękny czarnogórski widok, z nadzieją, że kiedyś tam wrócimy :)